Program – Bucureşti 2020

Descarcă programul KINOdiseea 2020:
25-27 septembrie

17-20 septembrie

Joi, 17 septembrie

WALL-E (2008)
20.30
Opera Comică Pentru Copii
INFO / BILETE

Vineri, 18 septembrie

MARY POPPINS (1964)
20.30
Opera Comică Pentru Copii
INFO / BILETE

Sâmbătă, 19 septembrie

HOW TO TRAIN YOUR DRAGON (2010)
20.30
Opera Comică Pentru Copii
INFO / BILETE

Duminică, 20 septembrie

SONG OF THE SEA / CÂNTECUL MĂRII
20.30
Opera Comică Pentru Copii
INFO / BILETE

25-27 septembrie

Vineri, 25 septembrie

JACKIE ȘI OOPJEN
19.30
Cinema Muzeul Ţăranului – Studio H. Bernea
INFO / BILETE

INSIDE OUT / ÎNTORS PE DOS
20.30
Opera Comică Pentru Copii
INFO / BILETE

Sâmbătă, 26 septembrie

ÎN JURUL LUMII – SCURTMETRAJE (3-6 ANI)
19.30
Grădina Antipa
INFO / BILETE

FAUNUTLAND ŞI MAGIA PIERDUTĂ
19.30
Cinema Muzeul Ţăranului – Studio H. Bernea
INFO / BILETE

RATATOUILLE
20.30
Opera Comică Pentru Copii
INFO / BILETE

Duminică, 27 septembrie

PRIETENII OAMENILOR – SCURTMETRAJE (6-9 ANI)
19.30
Grădina Antipa
INFO / BILETE

F VINE DE LA FERICIRE / H IS FOR HAPPINESS
19.30
Cinema Muzeul Ţăranului – Studio H. Bernea
INFO / BILETE

FINDING NEMO / ÎN CĂUTAREA LUI NEMO
20.30
Opera Comică Pentru Copii
INFO / BILETE

2-4 octombrie

Vineri, 2 octombrie

COCO
20.00
Opera Comică Pentru Copii
INFO / BILETE

Sâmbătă, 3 octombrie

UP / DEASUPRA TUTUROR
20.00
Opera Comică Pentru Copii
INFO / BILETE

Duminică, 4 octombrie

THE LEGO MOVIE (2014)
20.00
Opera Comică Pentru Copii
INFO / BILETE

8-11 octombrie

Joi, 8 octombrie

Vineri, 9 octombrie

MINIONII (2015)
20.00
Opera Comică Pentru Copii
INFO / BILETE

Sâmbătă, 10 octombrie

BINTI
19.30
Grădina Antipa
INFO / BILETE

JACKIE ŞI OOPJEN
19.30
Cinema Muzeul Ţăranului – Studio H. Bernea
INFO / BILETE

MADAGASCAR (2005)
20.00
Opera Comică Pentru Copii
INFO / BILETE

Duminică, 11 octombrie

SAMSAM
19.30
Grădina Antipa
INFO / BILETE

TRIPLE TROUBLE
19.30
Cinema Muzeul Ţăranului – Studio H. Bernea
INFO / BILETE

ICE AGE / EPOCA DE GHEAŢĂ (2002)
20.00
Opera Comică Pentru Copii
INFO / BILETE

16-18 octombrie

Vineri, 16 octombrie

THE INCREDIBLES / INCREDIBILII (2004)
20.00
Opera Comică Pentru Copii
INFO / BILETE

Sâmbătă, 17 octombrie

ANASTASIA (1997)
20.00
Opera Comică Pentru Copii
INFO / BILETE

Duminică, 18 octombrie

FRUMOASA ŞI BESTIA (1991)
20.00
Opera Comică Pentru Copii
INFO / BILETE

23 - 25 octoembrie

Vineri, 23 octombrie

FAMILIA ADDAMS (1991)
19.30
Opera Comică Pentru Copii
INFO / BILETE

Sâmbătă, 24 octombrie

CORALINE (2009)
19.30
Opera Comică Pentru Copii
INFO / BILETE

Duminică, 25 noiembrie

MALEFICENT (2014)
19.30
Opera Comică Pentru Copii
INFO / BILETE

30 octombrie - 1 noiembrie

Vineri, 30 octombrie

ALADDIN (1992)
20.00
Opera Comică Pentru Copii
INFO / BILETE

Sâmbătă, 31 octombrie

CARS / MAŞINI (1992)
20.00
Opera Comică Pentru Copii
INFO / BILETE

Duminică, 1 noiembrie

FROZEN / REGATUL DE GHEAŢĂ
20.00
Opera Comică Pentru Copii
INFO / BILETE